Indywidualne zajęcia jogi

Joga indywidualnie Warszawa

Poza zajęciami grupowymi prowadzimy również indywidualne zajęcia jogi w Warszawie i okolicach.
Mogą się one odbywać w Twoim domu lub biurze, albo w siedzibie Szkoły Jogi Jogosfera w bezpośrednim sąsiedztwie stacji Metro Słodowiec na ul.Chlewińskiej 18 lok.20 w Warszawie.
Indywidualne sesje jogi przeznaczone są dla osób, które nie chcą lub nie mogą uczestniczyć w zajęciach grupowych ze względu na:
– brak czasu i możliwości dostosowania się do grafiku zajęć grupowych
– chęć zindywidualizowania treningu jogi
– problemy zdrowotne
– potrzebę komfortu
– potrzebę dyskrecji

Korzyści, które daje joga ćwiczona indywidualnie pod okiem doświadczonego nauczyciela to przede wszystkim:

– sekwencje asan dostosowane do Twoich potrzeb, możliwości i stanu zdrowia
– pora zajęć jogi idealnie wkomponowana w Twój plan dnia
– dojazd nauczyciela we wskazane przez Ciebie miejsce w Warszawie lub okolicy, co do minimum skraca czas, który musisz poświęcić na to by móc ćwiczyć.
– maksymalna efektywność zajęć
– możliwość ćwiczenia jogi samodzielnie lub z bliską osobą

Prywatne zajęcia jogi są świetnym rozwiązaniem zarówno dla osób początkujących, które nie miały jeszcze kontaktu z jogą, jak i zaawansowanych, które chcą pogłębić i doskonalić swoją praktykę.

Cennik zajęć indywidualnych jogi w Warszawie:
60min – 150zł
90min – 200zł
Żeby zapisać się na indywidualne zajęcia jogi:
zadzwoń: 504290765
napisz: kontakt@szkolajogosfera.pl