Indywidualne zajęcia jogi, także online

Joga indywidualnie Warszawa, także online.

Poza zajęciami grupowymi prowadzimy również indywidualne zajęcia jogi w Warszawie i okolicach.
Mogą się one odbywać w Twoim domu lub biurze, w siedzibie Szkoły Jogi Jogosfera w bezpośrednim sąsiedztwie stacji Metro Plac Wilsona ( Żoliborz) na ul. Gen. Ludwika Mierosławskiego 24 Warszawie.

Nowość! Indywidualne zajęcia jogi online

Indywidualne sesje jogi przeznaczone są dla osób, które nie chcą lub nie mogą uczestniczyć w zajęciach grupowych ze względu na:

– brak czasu i możliwości dostosowania się do grafiku zajęć grupowych

– chęć zindywidualizowania treningu jogi

– problemy zdrowotne

– potrzebę komfortu

– potrzebę dyskrecji

Korzyści, które daje joga ćwiczona indywidualnie pod okiem doświadczonego nauczyciela to przede wszystkim:

– sekwencje asan dostosowane do Twoich potrzeb, możliwości i stanu zdrowia

– pora zajęć jogi idealnie wkomponowana w Twój plan dnia

– dojazd nauczyciela we wskazane przez Ciebie miejsce w Warszawie lub okolicy, co do minimum skraca czas, który musisz poświęcić na to by móc ćwiczyć.

– maksymalna efektywność zajęć

– możliwość ćwiczenia jogi samodzielnie lub z bliską osobą

Prywatne zajęcia jogi są świetnym rozwiązaniem zarówno dla osób początkujących, które nie miały jeszcze kontaktu z jogą, jak i zaawansowanych, które chcą pogłębić i doskonalić swoją praktykę.

Czas trwania indywidualnych sesji jogi  to 60 min lub 90 min.

Żeby zapisać się na indywidualne zajęcia jogi:

zadzwoń: 504290765

napisz: kontakt@szkolajogosfera.pl