O nas

Szkoła Jogi Jogosfera to ponad 15 lat doświadczenia w nauczaniu jogi. Po intensywnym szkoleniu, wielu latach własnej praktyki i pracy w Akademii Hatha Jogi Sławomira Bubicza zapragnęliśmy stworzyć coś własnego.

Zajęcia jogi w Warszawie dla każdego…

Dostosowane do potrzeb osób o różnym stopniu zaawansowania, stanie zdrowia i możliwościach. Naszym celem jest stworzenie Ci warunków, w których będziesz mógł odnaleźć zdrowie, dobre samopoczucie, większy kontakt ze sobą i swoim ciałem.

Joanna Sapińska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Zawodowo od samego początku zajmuję się jogą. Jestem uczennicą Sławomira Bubicza i w jego szkole, Akademii Hatha Jogi, pracowałam ponad 10 lat. Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe i szkolenia dla firm. Jest to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim pasja, dla której całkowicie przewartościowałam swoje życie i wiem, że było warto.

Arkadiusz Zdzienicki

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Jogę zacząłem ćwiczyć 1998 roku i od tej pory jest ona moją pasją i stylem życia. Jestem uczniem Sławomira Bubicza i w jego szkole – Akademii Hatha Jogi w Warszawie – pracowałem ponad 15 lat prowadząc zajęcia grupowe i indywidualne oraz szkolenia dla firm.
Chciałbym żeby parktyka jogi na moich zajęciach dała Wam większą świadomość ciała i energię na radzenie sobie z wyzwaniami stawianymi przez życie.