Joga dla firm

W ofercie mamy również zajęcia jogi dla firm z Warszawy.

Korzyści, które może przynieść joga w biurze to większa:
–  efektywność
– kreatywność
– wydajność
oraz odporność  na stres pracowników.
Nie od dziś wiadomo, że praca w biurze po kilka godzin dziennie w pozycji siedzącej, najczęściej przed komputerem, powoduje u pracowników liczne dolegliwości zdrowotne. Zajęcia jogi dla firm mogą pomóc w niwelowaniu bólów kręgosłupa, szyi i nadgarstków. W zależności od oczekiwań pracodawcy zajęcia jogi mogą odbywać się przed, w trakcie lub po pracy.
Joga w pracy to również świetna okazja do integracji i wyrobienia zdrowych nawyków związanych z regularną aktywnością fizyczną, szeroko pojętym zdrowym trybem życia oraz umiejętnością radzenia sobie w sytuacji stresu.
Joga dla firm Warszawa może odbywać się:
1) W biurze w formie regularnych, co tygodniowych spotkań.
2) Jako element eventów lub wyjazdów szkoleniowo integracyjnych gdzie zajęcia mogą przyjąć formę krótkiego szkolenia, nastawionego na nauczenie zestawu ćwiczeń, które  każdy z uczestników będzie mógł wykonywać w najbardziej odpowiednim dla siebie czasie, w celu podniesienia poziomu energii, odstresowania czy po prostu świadomego rozruszania ciała po wielu godzinach spędzonych przy biurku.
Ćwiczenia jogi są dedykowane zarówno osobom początkującym, jak i osobom bardziej zaawansowanym.
Cena zajęć jogi dla firm na terenie Warszawy i okolic ustalana jest indywidualnie.
Zapraszamy do skorzystania z usług i przekonania się, że joga dla firm przynosi korzyści nie tylko pracownikom, ale również pracodawcy.